ליווי אישי

כאן תמצאו הסברים על תוכניות הליווי שלי - בדרך לגוף בריא ורזה. יחד איתך נקבע מהו משקל היעד שלך ונגיע אליו בעזרת תהליך בריא וקל ליישום.

בדרך בריאה קלה ובטוחה לגוף בריא ומושלם

רוצה להיפטר ממשקל העודף ולנהל חיים בריאים יותר? אני מציעה לך ליווי מיוחד המתבסס על שיטה מהפכנית שפיתחתי. במהלך הליווי אעזור לך להחזיר את גופך למצב מאוזן כי גוף מאוזן אינו אוגר שומן עודף. אעזור לך להיכנס למסגרת של אורח חיים בריא שתוכלי ליהנות מכל יתרונותיו - לשפר מצב בריאותי להחזיר אנרגיה לגוף ולהיפטר מקילוגרמים עודפים. 

ליווי אישי בפגישות פרונטליות

אנחנו נפגשות לפגישת היכרות בת שעה וחצי. מטרת הפגישה היא להכיר אחת את השניה. אשאל אותך על הרגלי התזונה שלך, על הפעילות הגופנית, על קצב החיים, על היסטורית הדיאטות שעשית ועוד הרבה שאלות שונות. חשוב לי להכיר אותך על מנת לתת לך תוכנית פעולה המותאמת אישית. את מקבלת את התוכנית ומתחילה ליישמה. אנחנו נפגשות לפגישות מעקב בנות חצי שעה פעם בשבוע או בשבועיים.

ליווי אישי דיגיטלי (ללא פגישות)

את מקבלת ממני במייל שאלון היכרות מפורט שמכיל שאלות בנושאים שונים: הרגלי תזונה, הרגלי פעיות גופנית, היסטוריית דיאטות וכו'. את ממלאה אותו ומחזירה לי. בהתאם לתשובותיך אכתוב לך תוכנית פעולה מפורטת ומותאמת אישית למטרות ולהרגלים שלך ואשלח במייל. את תתחילי ליישם אותה ואנחנו ניפגש לשיחות מעקב טלפוניות / סקייפ / ווטסאפ.

ספר המתכונים
המחטבים
לפרטים לחצו כאן

לקוחות מספרים

תוכנית הרזיה דיגיטלית
Balance Formula
לפרטים לחצו כאן
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

מס' טלפון 054-6783404

כל הזכויות שמורות © 2017 אולגה טיטנשטיין