תוכנית הרזיה דיגיטלית
Balance Formula
לפרטים לחצו כאן
ספר המתכונים
המחטבים
לפרטים לחצו כאן

לקוחות מספרים

למה חשוב להתאמן

הרבה אנשים חושבים שהמטרה של פעילות גופנית היא ירידה במשקל. על כן, אנשים שמרוצים מהמראה החיצוני שלהם, בכלל לא רואים בזה צורך. אבל... אימון גופני הוא לא רק אמצעי להיראות רזה יותר או חטוב יותר, הוא יכול לשפר את מראה העור, את תפקוד הלב, את מצב הרוח וגם להטיב עם הקריירה. אז אם אתם שואלים את עצמכם למה כדאי לכם להתאמן, הנה 9 סיבות טובות...

1. חיזוק מערכת הלב: זה מובן מאליו אבל ביסודו של דבר, פעילות גופנית מגבירה את קצב פעימות הלב וכיוון שהלב הוא שריר, הרי שככל שזרימת הדם מתגברת והדופק משתנה, הרי שהוא נעשה חזק יותר ובריא יותר. אימון גופני הוא נוגדן מצויין למחלות לב.

2. יעילות בעבודה: מחקרים רבים מצאו קשר בין אימון גופני על בסיס קבוע לבין פרודוקטיביות בעבודה. מדענים מסויימים מסבירים זאת כהפוגה הכרחית שמאפשרת לאדם לנקות את הראש ולהתמלא באנרגיה חדשה שמאפשרת לו להכיל ולהתמודד עם לחצים במקום העבודה. אחרים סבורים שאימון גופני משחרר אנדרופינים שגורמים לאדם להרגיש נמרץ ועל כן הוא נכון לקחת משימות נוספות.

3. מניעת ניוון שרירים: אם אתם רוצים עצמות חזקות ובריאות שיחזיקו מעמד גם בשנות הזהב, הרמת משקולות יכולה לסייע במאבק באוסטאופרוזיס, בנוסף לחיזוק רקמת שריר רזה.

4. מניעת אקנה: הרבה אנשים חושבים שהזיעה היא זו שגורמת להופעת פצעונים. למרות שהזיעה משחררת לכלוך ורעלים דרך נקבוביות העור, הרי שזרימת הדם לפנים היא תהליך ניקוי חיוני, כך ששטיפה יסודית לאחר פעילות גופנית, תצמצם את הסיכוי לסבול מאקנה.

5. שיפור האנרגיה: אחד היתרונות הגדולים של פעילות גופנית, מתבטאת בשיפור האנרגיה הכללית במהלך היום. אנשים שמתעמלים על בסיס קבוע מדווחים על עייפות נמוכה יותר במהלך היום ועל הספק טוב יותר - מי לא רוצה את זה?

6. שיפור איכות השינה: אימון של בין 3 ל-5 פעמים בשבוע, הוכח כמשפר את איכות השינה במספר דרכים. ראשית, זה עוזר לאדם לנשום בצורה רגילה וסדירה, שנית, הגוף תשוש יותר וכך אתם ישנים עמוק יותר.

7. חיזוק המערכת החיסונית: פעילות גופנית סדירה ומתונה יכולה לסייע לגוף להדוף תסמיני הצטננות, שפעת ווירוסים שמחלישים את המערכת החיסונית. אבל חשוב לא להגזים. פעילות יתר יכולה לגרום להקאה.

8. טוב לנשים: פעילות גופנית יכולה להקל על סימפטומים של תסמונת קדם וסתית, כמו התכווצויות ותנודות במצב הרוח.

9. שיפור מצב הרוח: גם מי ששונא להתעמל, יודע לזהות שאחרי אימון גופני מצב הרוח מרומם יותר. הסיבה היא פשוטה, המוח משחרר אנדרופינים שמשפרים את מצב הרוח לשעות אחרי האימון, יש שיגידו אפילו לימים.

אז למה אתם מחכים? יאללה רוצו לאימון:-)